AK Kutějová, Maršál, Briaský
ISAK máme v cloudu. Proto vyhrál.

Dále

Případová studie AK Kutějová, Maršál, Briaský

Když se po 15leté spolupráci rozhodli Jan Maršál a Ludmila Kutějová založit svoji vlastní advokátní kancelář, věděli, že potřebují nějaký systém pro správu advokátních činností. Nechtěli řešit zbytečný hardware, odborné instalace a zdlouhavou implementaci. Jejich výběrové řízení jednoznačně vyhrál ISAK, který mohli začít používat hned a v cloudu: „Jestli se bojím, že nemáme data umístěná v naší kanceláři? Naopak, bojím se méně, protože máme vyřešeny zálohy, upgrady a data k dispozici kdekoli, kde to zrovna potřebujeme,“ upřesňuje Mgr. Jan Maršál, jeden ze tří jednatelů společnosti Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o.

„Již brzy po založení nás bylo téměř 20. Nejsme stále v kanceláři, ale často pracujeme i u klientů. Proto všichni používáme notebooky, ve kterých máme díky cloudu ISAK kdykoli k dispozici,“ dodává Mgr. Jan Maršál. Zavést celý systém bylo přitom otázkou několika dnů, kdy se ho museli naučit používat a naplnit ho základními daty. Nicméně stále ho ladí a přizpůsobují svým potřebám.

Jen 1 přihlášení a jste v systému kdekoli na světě.

Systém je velmi intuitivní a velmi rychle se v něm zorientujete. Díky tomu si časem můžete vytvářet ve firmě i zcela nové postupy, přizpůsobené na míru právě Vašemu stylu práce.

říká o ISAKu Mgr. Jan Maršál

Odezva okamžitě, řešení během hodin

„Zprvu jsme potřebovali častěji technickou podporu ISAKu. Šlo nejen o dotazy k používání, ale i k nastavení, případně jsme potřebovali některé drobné úpravy. Odezvy byly vždy velmi rychlé a většinu problémů vyřešili technici spravující ISAK během několika hodin,“ pochvaluje si spolupráci Mgr. Jan Maršál.

Nyní si téměř všechny změny v nastavení či tvorbu nových postupů dělá Mgr. Jan Maršál sám: „Systém je velmi intuitivní a velmi rychle se v něm zorientujete. Díky tomu si časem můžete vytvářet ve firmě i zcela nové postupy, přizpůsobené na míru právě vašemu stylu práce.“

Z cloudu využíváme téměř vše

Advokátní kancelář využívá v ISAKu téměř všechny jeho možnosti. Pokud by některé nevyužívala, může si je jednoduše vypnout: „Nejvíce oceňujeme sledování insolvencí a jednoduché výkaznictví. To nám umožňuje přesně počítat náklady a odměny jednotlivým klientům i spolupracujícím advokátům. Díky tomu používáme ISAK také na fakturaci, která s výkaznictvím souvisí,“ říká Mgr. Jan Maršál.

Oceňuje také evidenci jednotlivých kauz a díky cloudu možnost nahlížet do nich přímo na jednání s klienty. Vynikající funkcí systému je integrovaná práce s datovou schránkou, propojení s insolvenčním rejstříkem či kontroly spisových značek.

„Pouze oblast správy dokumentů zatím nevyužívám zcela, protože ještě ladíme některé postupy. Používáme ISAK zatím půl roku a jsme rádi, že roste s námi,“ doplňuje Mgr. Jan Maršál.

Jen na mobilních telefonech advokáti zatím ISAK nepoužívají: „I to se ale možná časem změní, protože cloudová verze v kombinaci s chytrými telefony to umožňuje,“ zamýšlí se Mgr. Jan Maršál.

Změna? Ale kam?

A zda by v advokátní kanceláři chtěli sáhnout po jiném systému? „Nad tím vůbec nepřemýšlíme – jsme se systémem ISAK velmi spokojení, prostředí je jednoduché a intuitivní a nechceme opouštět ani cloudové úložiště dat, díky němuž nám odpadly starosti s hardwarem a nemusíme platit další IT služby,“ říká Mgr. Jan Maršál.

O advokátní kanceláři

Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o., byla založena v roce 2015 dlouholetými spolupracovníky Ludmilou Kutějovou a Janem Maršálem, kteří před založením společné kanceláře déle než 15 let spolupracovali v rámci jednoho týmu na poskytování právních služeb významným českým i zahraničním klientům, a Michalem Briaským, zkušeným advokátem a specialitou na insolvenční právo a restrukturalizace. Advokátní kancelář se zaměřuje především na korporátní klientelu a její filozofií je pečovat ve všech právních oblastech o své klienty a poskytovat jim kompletní právní servis, který potřebují.

Vyzkoušejte si ISAK ještě dnes

Stačí se zaregistrovat a můžete ISAK rovnou používat. Za to nic nedáte a věříme, že už s námi zůstanete. Vaše stávající data vám pomůžeme do ISAKu převést.

Vyzkoušet zdarma